شناسایی لانه عقاب

دوستان با سختی بسیار موفق به شناسایی لانه عقاب شدند. هرچند توی این سفر من نتونستم دوستان رو همراهی کنم. از اونجایی که عقاب همیشه مناطق سخت رو برای لانه سازی انتخاب می کنه دوستان سختی های زیادی برای شناسایی تحمل کردند تا بتوانند به لانه برسند و چندتا عکس ناقابل بگیرند. خسته نباشید.

لانه عقاب

لانه عقاب

/ 4 نظر / 87 بازدید
دام زیست

حاجی این طور که از عکس معلومه یلونه قدیمیه و عقاب اونو ترک کرده.

دام زیست

البیته اینم بگم اگه آشغال(پارچه کهنه، استخوان، لاشه کهنه و...) در اطراف لانه و چسبیده به اون دیده بشه لانه کرکسه نه عقاب ولی اگه تمیز باشه لانه عقابه. اگه لانه عقاب طلایی باشه تعجبه که خالی به نظر میرسه. شاید کسی به لانه دستبرد زده و جوجه هارو برداشته و بدین دلیل عقاب لانه رو ترک کرده و جای دیگری ساکن شده. مطمئنا لانه عقاب مارخور نیست. اگر استخوان لاکپشت درش دیده شده باشه لانه عقاب طلاییه. بعید میدونم که دوباره به لانه برگرده.

نوید رکوعی

برای اطلاعات بیش تر دوستان : همان طور که می دانیم عقاب از چندین لانه با توجه به نیازش و با توجه به شرایط طبیعی استفاده خواهد کرد ، لانه ی فوق ذکر لانه ایست که عقاب از شروع زمستان از آن بهره میبرد تا زمانی که کودکانش متولد شوند علت آن هم وجود لانه در یک دره است که اطلاعات بیش تر قابل بیان نیست ، لازم بذکر است لانه ی مذکوره از جمله ی مهمترین لانه ی عقاب طلایی منطقه بشمار میرود و با توجه به نزدیکی به شهر از اهمیت وِیژه برخوردار میباشد که انشا الله نتایج کار را میتوانید در وب سایت ما بخوانید . البته هر لانه قبل از استفاده عقاب طلایی ، توسط خود عقاب ترمیم خواهد شد ( همانند خانه تکانی ) . مطالب فوق اشاراتی کلی بود فقط برای آشنایی بیش تر دوستان و این طور نیست حتی قدیمی ترین لانه هم توسط عقاب طلایی ترمیم و مورد استفاده قرار میگیرد اما شرط و شروطی را دارد که بماند .

ديدار

[دست] مرسی جالب بود [گل][گل]